bylinky pro koně

úvod
*
o bylinkách
*
koňské obtíže a byliny
*
herbář
*
bylinné směsi
*
krmiva pro koně nova equi
*
krmné doplňky
*
veterinární kosmetika
*
e-shop
*
spolupracujeme
*
obchodní podmínky
*
kontakty*

Mast na kopyta Irel Horse


kosmetika
Mast na kopyta Irel Horse
Obsahuje olej z ostropestřce mariánského s vysokým obsahem kyseliny linolové, olej ze včelníku moldavského a extrakt z parchy saflorové. Kromě tě chto složek, které tvoří nutriční a antioxidační vlastnosti přípravku, je v něm obsažen i tuk z ovčí vlny, který udržuje optimální hydrataci rohoviny. Přírodní vosk z rýžových otrub dodá lesk ošetřenému místu. Přípravek zklidňuje a chrání kopyto, je vhodný pro pravidelnou péči o kopyta a je také vhodný obvzláště pro péči o křehké kopyta.

Použití: Přípravek se nanáší na kopyta v přiměřeném množství, kde se rozetře do tenké vrstvy měkkou tkaninou, čímž dojde také ke vtlačení přípravku do případných trhlinek. Optimálního efektu lze dosáhnout při dlouhodobém použití. Příprave k není určen do otevřených ran ani k ošetření kůže či sliznic. Přípravek nesmí být aplikován do očí. Uchovávejte při teplotě od 5 °C do 25 °C.

Množství: 140g

Texty na našich webových stránkách jsou původní. Neneseme odpovědnost za škody způsobené jejich kopírováním a zveřejňováním na cizích webových stránkách. © BYLINKY PRO KONĚ MgA. Nina Černíková Sídlo firmy: V Ráji 1128 Pardubice, 53002 Sklad, provozovna a možnost osobního předání zboží: Vyšehněvice 26 okres Pardubice E-mail: bylinkyprokone@gmail.com tel:775802286 IČO: 71370455 č.účtu: 2200257491/2010 Nejsme plátci DPH

levandule