obkladová směs


Směs obsahuje 100% bylinné složky bez přidaných látek. Směs bylin vhodná především pro vnější aplikaci formou obkladu na postižené místo.
Obklady doporučuji použít na bolavá místa, natažené svaly, šlachy, otoky končetin, pohmožděniny, jizvy, odřeniny, spáleniny, řezné a tržné rány, kožní defekty, zanícené rány. Vhodné i pro koně trpící artrózou a s problémy pohybového aparátu. Desinfikuje rány, podporuje hojení, působí protizánětlivě, pomáhá tlumit krvácení. Vhodné pro všechny kategorie koní. Při svalových a pohybových problémech doporučuji kombinovat se směsí Artróza, která se přidává do krmení.

Složení:
Kostival lékařský, Řebříček obecný, Řepík lékařský, Česnek medvědí, Měsíček lékařský, Maliník obecný, Dubová kůra


Dávkování: Pro obklad vytvoříme nálev. 2hrsti směsi se přelijí vroucí vodou a nechájí se určitou dobu (5 až 15 minut) za případného občasného promíchání louhovat. Nálev necedíme, ale vytvoříme promícháním kašovitý základ pro obklad. Takto vytvořený nálev přiložíme na gáze na postižené místo a dle možností převážeme, zabandážujeme či jinak upevníme. Zbytek nálevu můžeme vtírat do kůže kolem postiženého místa. Obklady podáváme dle potřeby a zdravotního stavu. Kůra by měla trvat 3 týdny.

Cena za 1kg je 290,-kč

Texty na našich webových stránkách jsou původní. Neneseme odpovědnost za škody způsobené jejich kopírováním a zveřejňováním na cizích webových stránkách. © BYLINKY PRO KONĚ MgA. Nina Černíková Sídlo firmy: FARMA Černík s.r.o. Vyšehněvice 26 53341 Lázně Bohdaneč E-mail: bylinkyprokone@gmail.com tel:775802286 IČO: 039 33 881 č.účtu: 2800782302/2010 Nejsme plátci DPH

levandule